МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗДО № 15

Матеріально-технічне забезпечення

Заклад дошкільної освіти №15 Покровської міської ради Донецької області, розміщений у 2 корпусах  двох поверховій будівлі 1954 року побудови, загальною площею   1159,23 м2. Приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 107  вихованців.

Загальноосвітній заклад знаходиться у комунальній власності. Стан будівлі – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого рішенням Покровської міської ради Донецької області від  26.09.2019  № 7169-21 «Про затвердження статуту ЗДО №15 Покровської міської ради Донецької області (нова редакція)».

Проектна потужність закладу  дошкільної освіти № 15 складає 107 місце    (5 дошкільних  груп).  Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 11,5-годинним режимом роботи.  У  ЗДО функціонує 5 дошкільних груп – 102 дитини

Територія закладу  огороджена парканом та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена та утримується в належному санітарно-гігієнічному стані. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.  Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено та декоративні дерева і кущі.

Будівлі знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення   закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання,  вентиляційних та каналізаційних систем.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Обладнаний методичний кабінет, облаштовано місце для роботи , харчоблок, кабінет завгоспа, кабінет завідувача, пральня, підсобні приміщення , кабінети логопедів, музичного керівника.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання:   музичний центр, магнітофон, дитячі музичні інструменти.  У спортивній заліпроводяться  спортивні свята та розваги і, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того , у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано ізолятор.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням,   кухонними меблями.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання:  1ноубуками з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi,   магнітофонами, 2 принтерами  з ксероксами та сканерами.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з відділом освіти Покровської міської ради, міським методичним кабінетом та іншими загальноосвітніми закладами.

Адреса електронної пошти kdnz38duimovochka@gmail.com

Адреса офіційного веб-сайту закладу освіти :   https://dyvogray15.klasna.com

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.  Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Родинської міської ради Донецької області, знаходиться на балансі та належить йому на правах оперативного управління.